Rozdíly v materiálech pouzder na mobil

Rozdíly v materiálech pouzder na mobil

Pokud se rozhodnete pořídit pro svůj telefon dostatečnou ochranu, poté je dobré si zjistit, do jakého materiálu budete investovat a zdali bude dostačující.

 

Ochranné pouzdro na mobilní telefon

V současné době není problém si zakoupit ochranný obal na mobilní telefon podle vlastních priorit. Výrobci rozhodně nabídkou nešetří a vcelku se dá říci, že i cenově jsou daleko dostupnější, než tomu kdysi bývalo. Můžete si vybírat z bohaté nabídky pestrých barev, motivů či vzorů. Důležité je, aby vždy pouzdro pasovalo na vybraný typ mobilního telefonu, a poté se můžete zaměřit i na vzhled nebo konkrétní materiál. Pojďme se společně podívat, jaké jsou rozdíly v materiálech pouzder na mobil. 

 

Silikonové pouzdro  - je jakousi jistotou odolnosti. Povrch je velmi příjemný, hladký, ale na druhou stranu vůbec neklouže v ruce. Silikon jako takový je velmi oblíbený pro svoji tenkost, lehkost a rovněž je odolný i vůči vibracím nebo dokonce nárazům. Je pravdou, že kryt je velmi měkký a tak je s ním velmi snadná manipulace. Bez větších problémů lze kryt vyměnit podle potřeby nebo podle toho, jaký se vám bude zrovna hodit k outfitu.

 

Kožené pouzdro – velmi elegantní obal, který bude velmi dobře chránit mobilní telefon. Je vyrobený z vysoce kvalitní měkké technické kůže, která je dobře na okrajích prošívaná. To dělá pouzdro ještě pevnější, než se na první pohled může zdát. Opět si lze vybrat pouzdro v různých barvách a dokonce i provedení.

 

Plastové pouzdro – i zde se jedná o tenká pouzdra a vybírat lze opět z bohaté nabídky barevné škály, ale rovněž i stylů. Je ale pravdou, že díky tomu, že je obal příliš tvrdý, tak neumí tlumit tak dobře nárazy. Telefon se v pouzdře neovládá špatně, nicméně nasazování, častou výměnu nebo sundávání si určitě rozmyslíte. 

 

Další ochranná vrstva

Tentokrát je třeba se zamyslet i nad ochranou displeje a i zde se můžete setkat s velkou nabídkou skel nebo fólií. Rozdíly v materiálech skel na mobil jsou opět celkem rozličné, a pokud se zrovna neorientujete v nabídce, určitě se nejdříve poraďte o vhodné síle skla. Avšak litovat nikdy nebudete, protože ochrana displeje je velmi účinná.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení