Jaký vybrat datový kabel?

Hodil by se vám nějaký datový kabel, ale úplně přesně nevíte, který vybrat? V naší široké nabídce objevíte ten pravý za opravdu skvělou cenu!

Datové USB kabely

Tyto kabely slouží k přenášení nejrůznějších dat do zařízení. Je nutno vybrat ten správný kabel, který bude odpovídat vašemu zařízení. Nejčastěji potřebujeme přesouvat data mezi počítačem nebo notebookem a mobilním telefonem. Jsou něčím specifické barevné datové kabely? Jde samozřejmě pouze o design, protože někdo rád ladí i doplňky v nějakém barevném odstínu, a proto je stejná možnost i u tohoto produktu.

A jaký vybrat datový kabel? Základní věcí, podle které je nutno se orientovat, je typ konektoru. Můžete mít buď micro USB, který poznáte poměrně jednoduše – lze ho do zařízení vložit pouze jednou stranou a je z jedné strany plochý. Nebo můžete mít USB-C, který má pravidelný tvar a lze ho vložit do zařízení oboustranně. Samozřejmě se doporučuje vždy nakupovat pouze originální produkty, protože jedině tak máte jistotu, že bude kvalita provedení opravdu dobrá, a také že budete mít za své peníze produkt z dobrého materiálu.

Správná volba

Pokud plánujete kabel využít nejen k přenosu dat, ale také například k nabíjení, je vhodné vybírat takové produkty, které podporují rychlé dobíjení. Zdánlivě se jedná o drobnost, ale pravdou je, že pokud byste měli samotnou nabíječku podporující rychlé dobíjení, pak potřebujete i kabel se stejnými parametry, jinak tuto funkci vůbec nebudete moci využít. Chápeme, že je někdy složité si ve velkém množství vybrat, jelikož výrobci často přicházejí s novými a novými typy. I proto jsme vám plně k dispozici, a pokud budete potřebovat, rádi vám poradíme.

V případě, že máte iPhone, patříte do speciální kategorie a potřebujete tedy jiný druh kabelu. Jedná se o takzvané lightning kabely, a určitě se opět doporučuje kupovat originální produkty. Ty neoriginální mohou být o něco levnější, ovšem po aktualizaci systému iOS může přestat fungovat, a zbytečně byste tak museli jít kupovat další.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení