Jak fungují indukční nabíječky

Nabíječka – to je doplněk, bez kterého se žádný mobilní telefon neobejde. Už jste slyšeli o indukčním typu a jeho veškerých výhodách, které přináší.

Indukční nabíječky

Indukční nabíječky přináší opravdovou revoluci v oblasti nabíječek. Jsou skvělou a velmi příjemnou alternativou k těm klasickým. Oceníte je nejen pro nabíjení vašeho mobilního telefonu, ale i dalších zařízení. Jejich největším rozdílem je absence kabelů. Ušetříte si tak chaotické hledání a rozmotávání změti kabelů.

Na jakém principu indukční nabíječky fungují

Indukční nabíječky fungují na principu elektromagnetické indukce mezi dvěma cívkami. Dochází tak k vytváření magnetického pole uvnitř nabíječky, které indukuje střídavý elektrický proud. To má za výsledek nabíjení daného zařízení. Bezdrátové indukční nabíječky vám zkrátka v mnoha ohledech usnadní život.

Nutná podpora zařízení

Bezdrátové nabíječky pracují povětšinou podle Qi standardu. K tomu, aby se takto vámi zvolené zařízení mohlo nabíjet je nutné, aby ono konkrétní zařízení indukční nabíjení podporovalo. Některé novější mobilní telefony již mohou mít vše potřebné v sobě zabudované, v opačném případě je pak možné pořízení speciálního zadního krytu.

Bleskové doplnění energie pro váš smartphone

Vhod vám přijde i velká rychlost nabíjení vašeho zařízení. Indukční nabíječka vašemu smartphone poskytne bleskové doplnění energie, což oceníte v mnoha situacích. Nestíháte, potřebujete jít někam, kde nebude možnost nabíjení telefonu ze sítě a zrovna v tu nejnevhodnější chvíli se vám vybil nebo brzy vybije? Pak je právě indukční nabíječka skvělou volbou. Nebudete tak potřebovat příliš mnoho času k tomu, abyste baterce ve vašem telefonu dodali alespoň nějakou šťávu potřebnou pro volání, psaní SMS, surfování na internetu a další potřebnou práci.

Dejte stopku klasickému a zdlouhavému nabíjení mobilního telefonu. Indukční nabíječka je chytrým a praktickým mobilním příslušenstvím, které si velice rychle oblíbíte pro jeho skvělé vlastnosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení