Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
8186 hodnocení
5
7617x
4
223x
3
70x
2
37x
1
239x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
J
Jiří
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2019
N
V. Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2019
Rychlost, dobrá komunikace, jsem moc spokojená...
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2019
JM
Jan Martynek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2019
JV
Jakub Valenta
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2019
Rychlé dodání, dobře zabalené. Vypadá kvalitně. Jen cena dodání by mohla být nižší.
RH
Radka Hrnčiríková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
J
Jaroslav
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2019
S dodáním jsem spokojený, ale doprava a dobírka v zásilkovně je drahá.
Při ceně 165,- Kč za objednaný výrobek jsem musel zaplatit 254,- Kč!!!
VK
Václav König
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2019
Rychlé dodání, ochranné sklo splňuje svůj účel a dobře sedí, doporučuji.
LM
Lucie Mrůzková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2019
Rychlé doručení objednávky
LC
Ladislav Charvát
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2019
Super
JP
Jiří Papoušek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2019
JŠ
Jiří Šírek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2019
Vše v pořádku, rychle doručení
PT
Petr Tison
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2019
Dobrý den, zaslali jste mi špatné skla, jsou větší než telefon, přitom typ telefonu sedí i na Vaší nálepce!
M
Mario
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2019
KV
Kamila Vajsarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2019
BD
Bona David
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2019
MF
Marketa Frostova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2019
MO
Michal Ondrovič
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2019
Rychlé doručení, vřele doporučuji.
GŠ
Gabriela Šubrtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2019
PF
Pavlína Fries
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2019
Jsem spokojena, příznivé ceny, dobrá kvalita zboží. Rozhodně doporučuji.Ráda se dotohot obchodu opět vrátím...
