Skrytí prvku

Oblíbené kategorie

Pouzdra a obaly dle
Auto nabíječky

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 8186 hodnocení
5
7617x
4
223x
3
70x
2
37x
1
239x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2021
V Avatar autora Valerie Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 3.2.2021
Nabíječka nenabijela nefunguje
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2021
MV Avatar autora Michal Vašek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2021
Z Avatar autora Zuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2021
Naprostá spokojenost, jak s cenou, tak rychlostí doručení ????????????????
R Avatar autora Rosta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2021
Všechno super, rychle vyřízeno, zatím jsem objednával dvakrát, zboží v obou příkladech přišlo v pořádku a sedí perfektně.
PM Avatar autora Petr Měkota Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2021
Objednávka byla vyřízena přesně a rychle. Doprava a vyzvednutí byly taky bez problémů. Obchod mohu vřele doporučit.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2021
P Avatar autora Predrag Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2021
Dodání je poměrně rychlé, produkt je výjimečný vzhledem k nízké ceně. Je zřejmé, že musíte věnovat pozornost modelu vaseho mobilu ... npr. Galaxy S8 pro Galaxy S8+
M Avatar autora Mates Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček. | 2.2.2021
totalni tragedie... na jednu stranu chapu, ze obal stal 98kc ale je to na asi o centimetr mensi telefon... nehodlam reklamovat, kdyz to stalo 98, za dopravu zpet bych zaplatil jednou tolik
L Avatar autora Lukas Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 1.2.2021
Objédnávka celkem rychle vyřízená, komunikace také v pořádku. Až na dodané ochrané sklo, kde lepící strana byla obráceně, takže nesedí výřezy na foťák. Asi chyba u dodavatele, ale posílat to zpět se mi ani nevyplatí.
Avatar autora Dana Šťastná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2021
Velice
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2021
Jsem byl max spokojen vč doručení.
Avatar autora Kristýna Švejdova Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 1.2.2021
Tvrzene sklo není na můj telefon jak psali.. Ale už ho mám na telefonu. Mám Huawei p smart 2019 ..a píšou že je na tenhle telefon.. Ale není. Sklo je menší.
M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2021
vše funguje bez problémů
J Avatar autora Jiří Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2021
Vše proběhlo k mé spokojenosti.
M Avatar autora Michal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2021
Vše bez problémů. Tak jak by to mělo být všude.
D Avatar autora Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2021
Úžasný obchod, bleskové dodání, zboží super
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2021
Rychlé dodání, průběžné info o stavu objednávky. Super.
H Avatar autora Hrádel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2021
Rychlé jednání, bezproblémový obchod. Objednaný díl funguje dle představ.

Ovládací prvky výpisu

8186 položek celkem
produkt skryti ceny, atd to samé