Skrytí prvku

Oblíbené kategorie

Pouzdra a obaly dle
Auto nabíječky

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 8186 hodnocení
5
7617x
4
223x
3
70x
2
37x
1
239x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.2.2021
Jsem velice spokojen rychle jednani a rychle dodani zbozi :)
D Avatar autora David Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.2.2021
Doporučuji, o když objednávku popletli tak zdarma poslali to co bylo objednáno. Určitě doporučuji.????
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 27.2.2021
M Avatar autora Mojmír Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 27.2.2021
"Sklo 5D Full Glue Ceramic Glass Huawei P30 Pro černé" není sklo, je to jen fólie, takže nedoporučuji, pokud si chce někdo koupit skutečně sklo a ne lehce poškrábatelný plast...
J Avatar autora Jarda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.2.2021
Fajn,presne rozmery
P Avatar autora Pápa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.2.2021
Pěkně pasuje
V Avatar autora Verca Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.2.2021
Super
Avatar autora david šatra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.2.2021
SUPER rychlé vyřízení vše přišlo v pořádku telefon jsem si opravil tak děkuji moc a neschle nemám žádné --- mám, samé+++++++++++++
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.2.2021
B Avatar autora BakalářováZuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
Dobrý večer, jsem spokojená maximálně, super služba. Bakakářová.
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
Nemá chybu.
J Avatar autora Jakub Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
Velmi spokojen
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
PZ Avatar autora Petr Zachariáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
Maximálně.
MD Avatar autora Milena Džurbanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
G Avatar autora Gabriela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
LG Avatar autora Lenka Gajdácsová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.2.2021
Vse super

Ovládací prvky výpisu

8186 položek celkem
produkt skryti ceny, atd to samé