Skrytí prvku

Oblíbené kategorie

Pouzdra a obaly dle
Auto nabíječky

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 8187 hodnocení
5
7617x
4
223x
3
70x
2
37x
1
240x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček. 29.6.2022
IN Avatar autora Ivana Neufussová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.6.2022
BJ Avatar autora Bohuslav Jeníček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.6.2022
RA Avatar autora Radka Ambrozova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.6.2022
Ano
PS Avatar autora Petr Skácel Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 27.6.2022
ZP Avatar autora Zdeňka Pajerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.6.2022
Doporučuji, zboží odpovídá, rychlé dodání
RS Avatar autora Roman Soukup Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.6.2022
J Avatar autora JR Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.6.2022
MH Avatar autora Monika Horváthová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.6.2022
AR Avatar autora Alena rousalova Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 21.6.2022
JŠ Avatar autora Jiří Štefek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.6.2022
LN Avatar autora Lubomír Novotný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.6.2022
supr jednání doporučji
MM Avatar autora Michal Muchl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2022
PŠ Avatar autora Petr Šrůma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2022
JV Avatar autora Jiří Venglovič Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2022
Celkově skvělé
LK Avatar autora Lenka Kowalczik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2022
ZŽ Avatar autora Zlatá Žirafa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.6.2022
VV Avatar autora Václav Vašák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.6.2022
Velmi spokojen
SB Avatar autora Stefan Bujna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.6.2022
Spokojen,praktická věc
CL Avatar autora Carlo Longhitano Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.6.2022

Ovládací prvky výpisu

8187 položek celkem