Skrytí prvku

Oblíbené kategorie

Pouzdra a obaly dle
Auto nabíječky

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 8187 hodnocení
5
7617x
4
223x
3
70x
2
37x
1
240x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

AŠ Avatar autora Andrea Štosková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
SZ Avatar autora Svatopluk Záhořák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
PN Avatar autora Pavel Novotný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
ES Avatar autora Eva Stejskalova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
Vždy naprosto v pořádku, rychle…nakupuji opakovaně.
RM Avatar autora robert mynar Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
PS Avatar autora Pavel Slanina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
EM Avatar autora Eva milkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
DG Avatar autora David Gruncl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
Zatim vše v pořádku
VV Avatar autora Vratislav Veselý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
LB Avatar autora Lucie Balasová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2022
Veliká spokojenost, rychlé vyřízení a dodání objednávky.
JS Avatar autora Jana Schwaningerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2022
MD Avatar autora Miroslav Dolanský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2022
MO Avatar autora Miroslav Ondracek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2022
M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2022
BP Avatar autora Barbora Pavelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2022
OS Avatar autora Oldřiška Samiecová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2022
RP Avatar autora Romana Pavlovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2022
IŽ Avatar autora Ivan Žiga Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2022
PP Avatar autora Pavel Pihlík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2022
Rychlé dodání
DW Avatar autora David Wittausch Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2022

Ovládací prvky výpisu

8187 položek celkem