Skrytí prvku

Oblíbené kategorie

Pouzdra a obaly dle
Auto nabíječky

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 8186 hodnocení
5
7617x
4
223x
3
70x
2
37x
1
239x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

ZH Avatar autora Zdenek Hlavnicka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
Maximálně spokojený. Rychle doručení, vynikající komunikace.
JD Avatar autora Jarmila Demčáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
OP Avatar autora Olga Plchova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
Avatar autora Kateřina Škvárová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
MH Avatar autora Miroslav Hanuš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
NS Avatar autora Nela Skalníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
JO Avatar autora Jan Ondráček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
JK Avatar autora Jaroslav Kaiser Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
Avatar autora Michal Šidlík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
Vše v pořádku!!!
JB Avatar autora Jiří Bršťák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
Velmi spokojen vše ok.
PP Avatar autora Petra Pařilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
Avatar autora Johana Černá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
MK Avatar autora Milan Kumprecht Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2023
JB Avatar autora Jana Bezecná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.1.2023
JN Avatar autora Jan Nimec Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 23.1.2023
Ok
PR Avatar autora Pavel Rapant Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.1.2023
KK Avatar autora Klara Kučerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.1.2023
Rychlost dodávky je super,komunikace též proběhla v pořádku:-)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.1.2023
Avatar autora Jaroslav Števula Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.1.2023
AR Avatar autora Aneta Růžková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.1.2023

Ovládací prvky výpisu

8186 položek celkem
produkt skryti ceny, atd to samé