Pouzdro Back Case Lux - HTC Desire 700 černé vzor S

HTC Desire 700 a pouzdro Back Case Lux, tak to je prostě a jednoduše nepřekonatelná kombinace.
Můžeme doručit do:
1.6.2020
Skladem (2 ks)
Kód: 34554
Značka: Vetti
35 Kč
Kategorie: Výprodej

Silikonové pouzdro společnosti Forcell z modelové řady Back Case Lux si vás získá již na první pohled, či dotek. Nejenže je pouzdro velice pěkně barevně zpracováno, ale silikon, ze kterého je pouzdro vyrobeno prošel přísnými testy, aby poskytoval maximální ochranu vašemu telefonu, ale zároveň byl co nejpříjemnější na dotek.

Tuto povedenou kombinaci opravdu nesmírně chválíme a uživáme si ji sami i na našich telefonech. Prach, nečistoty, ale ani škrábance už nebudou nepřítelem, kterému se chcete vyhnout. S pouzdrem Back Case Lux se mu totiž jednoduše a elegantně vyhnete.

Co velmi chválíme je fakt, že se výrobce rozhodl pouzdra na mobily ze série Back Case Lux vyrábět přesně na míru. Můžete si tak dopřát nejen určitou dávku exkluzivity, ale především, a to je hlavní, naprosto maximální ochranu pro váš telefon. Tím, že je pouzdro přesně na míru, dokonale obejme váš telefon a žádného malého vetřelce k němu a jeho povrchu nepustí.

Ovšem s tím, že je pouzdro vyrobeno na míru souvisí i další výhoda. Pouzdro totiž obsahuje naprosto všechny výřezy na kameru, sluchátka, nabíječku a další, pokud je telefon obsahuje. Tato skutečnost velice napomáhá uživatelskému komfortu a také celkového dojmu z pouzdra, který je velmi dobrý.

Dopřejte sobě i svému mobilu něco, co už si dávno zasloužíte. Prvotřídní ochrana v kombinaci s velmi příjemným designem je něco, co se v dnešní době až tak moc nevidí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: